پیگیری خرید

بیوگرافی بنیامین بهادری

وحید بهادری خواننده سبک پاپ که به بنیامین شهرت دارد، در 18 شهریور ماه 1361 در محله ی جیحون تهران به دنیا آمد. وی به دلیل ضعیف بودن چشم هایش و معافیت از سربازی، از تحصیلات دانشگاهی در رشته زبان و ادبیات انصراف داد و حال آخرین مدرک تحصیلی وی دیپلم رشته انسانی می باشد.

خانواده و زندگی شخصی بنیامین

بنیامین در خانواده ای یهودی به دنیا آمد و یک خواهر و سه برادر بزرگتر از خود دارد. مادر بنیامین خانه دار و پدرش کارمند بازنشسته است. زمانی که خانواده ی او برای گذاشتن اسم به ثبت احوال رفتند، ثبت احوال به هر دلیلی اسم بنیامین را قبول نکرد و پدرش نام وحید را برایش انتخاب کرد، اما از همان ابتدا او را با نام بنیامین صدا میزدند.

شروع فعالیت خوانندگی

بنیامین از کودکی به شعر و ادبیات علاقه مند بود و در گروه های سرود و آواز نفر اول بود. در سن 16 سالگی به صورت جدی عاشق شعر شد و پا به عرصه ی موسیقی گذاشت. بنیامین بعد از گذشت 3 سال ترانه سرایی در سن 19 سالگی شروع به آموختن و نواختن گیتار کرد و در سال 1381 اولین کار حرفه ای خود را با نام گل های رنگین کمان منتشر کرد. جالب است بدانید وی در سن 18 سالگی رتبه ی چهارم بهترین شاعر زیر 30 سال را کسب کرد.

اولین آلبوم رسمی و شروع معرفیت

85، نام اولین آلبوم رسمی بنیامین بود و بعد از مدتی به صورت اتفاقی تنظیم کننده آن لو رفت. در این آلبوم آهنگی با نام دنیا مثل تو ندارد باعث شهرت وی شد به طوری که هنوز هم خیلی ها او را با این آهنگ می شناسند.

بیوگرافی بنیامین بهادری

آرامش

بنیامین طبق گفته هایش در زندگی دغدغه ی خاصی ندارد و تنها چیزی که برایش اهمیت دارد، وجود آرامش است. آرامش به ساخت شعر هایش بسیار کمک می کند. در ادامه گفت که خوابیدن را بسیار دوست دارد و در روز زیاد می خوابد.

ازدواج اول و دوم بنیامین بهادری

بنیامین در سال 1388 با فردی به نام نسیم حشمتی ازدواج کرد و پس از 2 سال یعنی در 9 اردیبهشت 1390 صاحب فرزند دختری به نام بارانا شد. طبق گفته های بنیامین از سال 1379 با نسیم آشنا بوده که بعد ها که تصمیم به ازدواج گرفتند. اما متاسفانه در 29 آذر 1392 در حادثه ی رانندگی به دلیل خونریزی داخلی فوت کرد. بنیامین، همسر و دخترش همه در ماشین بودند، نسیم در حالی که رانندگی میکرد پژو 206 با سرعت 170 کیلومتر از پشت به آن ها می زند. سرعت پژو آنقدر زیاد بود که ماتیز پس از سه دور چرخش روی تپه های اتوبان همت پرت می شود. بنیامین پس از مرگ همسرش آهنگ زیبایی با نام یه خونه را اجرا کرد. در نهایت بنیامین پس از 2 سال در آخر ماه اسفند 1394 با شخصی به نام شایلی محمودی ازدواج کرد و مراسمشان در کشور آمریکا انجام شد. زیرا خانواده ی همسرش شایلی، در آمریکا زندگی می کنند. در 27 مهر 1396 بنیامین و شایلی در کشور آمریکا صاحب فرزند پسری به نام بن سان شدند. فرزند دوم آن ها نیز در 11 آذر 1397 با نام شایمین در ایران متولد شد.

بیوگرافی بنیامین بهادری

عکس هایی از همسر و فرزندان بنیامین بهادری

بنیامین و همسر دومش

بیوگرافی بنیامین بهادری

بارانا فرزند اول بنیامین

بیوگرافی بنیامین بهادری

بن سان فرزند دوم بنیامین

بیوگرافی بنیامین بهادری

شایمین فرزند سوم بنیامین

بیوگرافی بنیامین بهادری

بازیگری

سال 1395 پیشنهاد بازیگری فیلمی به نام سلام بمبئی را به بنیامین دادند که می توانست در این فیلم با محمدرضا گلزار هم بازی شود. جالب است که نقش مقابل بنیامین تا روز آخر انتخاب نشده بود و برای نقش سونیا چندین دختر هندی تست داده بودند و باید یکی از بین آن ها انتخاب می شد. آن زمان بود که بنیامین همسرش را برای این نقش پیشنهاد داد. شایلی پس از گذراندن تست بازیگری برای نقش سونیا انتخاب شد.

بیوگرافی بنیامین بهادری

برخی از تک آهنگ های بنیامین بهادری

از تک آهنگ های بنیامین می توان به بوی عید، پریزاد، یه روز از یاد تو، عشق احساسه، خط سوم، تا حالا عاشق شدی، هفته عشق، محدودیت، مادرانه، آشوب، تله پاتی، یه خونه، دوری، یه بار دیگه اشتباه کن، گریه در ماه، اصلاً صداش کردی، چند متر مکعب عشق و ... اشاره داشت.

آلبوم های بنیامین بهادری

بنیامین بهادری در طی فعالیت هایش آلبوم هایی با نام های: تو میتونی، 85، 88، 93 را ارائه کرده است.

نظرات کاربران (0 نظر)