پیگیری خرید

بیوگرافی رضا بهرام

رضا هلاورجانی که با نام هنری رضا بهرام به شهرت رسید، 20 دی 1370 در یزد به دنیا آمد. وی لیسانس رشته مدیریت مالی از دانشگاه علم و فرهنگ یزد را دارد. رضا بهرام دو خواهر ورزشکار دارد که یکی از آن ها بزرگتر و دیگری کوچکتر از خودش است. وی در سن 14 سالگی پدر خود را از دست داده است.

بیوگرافی رضا بهرام

فعالیت ورزشی

پس از فوت پدرش، ورزش فوتبال را شروع کرد و در تیم فولاد یزد و فولاد خوزستان بازی کرد، اما پس از مصدومیتش کاملا از فوتبال کناره گیری کرد.

ازدواج

در حال حاضر این خواننده ی معروف و محبوب مجرد می باشد.

شروع فعالیت هنری

از سال 1388 رضا بهرام با حمایت و پشتیبانی پدرش به سمت موسیقی رفت و خیلی جدی شروع به دنبال این حرفه کرد. قطعه هایی را از سال 1393 منتشر کرد و سال 1396 در اجرای آهنگ گلی همراه با آرش و مسیح همخوانی کرد. اولین ترانه اش از عشق بگو نام داشت که در سال 1397 آن را ارائه کرد و به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد. تیتراژ پایانی سریال ممنوعه را نیز در همان سال خواند. این موزیک باعث پیشرفت بیشتر وی شد و جزو پر دانلود ترین موزیک های ایرانی قرار گرفت. در حال حاضر اسپانسر وی موسسه ققنوس می باشد.

جالب است بدانید که برای نشان دادن مهارت خود در خوانندگی، ویدئو هایی از اجرا های زنده خود در صفحه ی اینستاگرامش بدون افکت منتشر می کند. سبک وی در موسیقی تلفیقی بوده که باعث جذابیت آهنگ هایش شده است.

بیوگرافی رضا بهرام

آهنگ های معروف رضا بهرام

از آهنگ های پر طرفدار این خواننده می توان به آتش، بیمار، گل عشق، مو به مو، کجایی، لعنت به شب های بعد از تو، دیوانه، آرامشی دارم، از عشق بگو و ... اشاره کرد. 

نظرات کاربران (0 نظر)