پیگیری خرید

واگذاری سهام کیش ایر در بورس

دکتر آخوندی، عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش از واگذاری سهام کیش ایر در بازار بورس ایران خبر داد.

کیش ایر اولین شرکت هواپیمایی ایرانی است که سهام خود را وارد بازار بورس می کند و قدم بزرگی در جهت پیشرفت مجموعه و بازار بورس بر میدارد.

واگذاری سهام کیش ایر به بورس

دکتر آخوندی در مصاحبه با کیش نیوز اذعان داشت :

" در راستاي اجرای سیاست های اصل ۴۴ ، سهام کیش ایر به عنوان نخستین ایرلاین کشور در بورس عرضه خواهد شد که در این خصوص ساختار شرکت بر اساس استاندارد ها و چارچوب مقرراتی سازمان بورس و اوراق بهادار در حال اصلاح است.

 حرکت به سمت کاهش پروازهای چارتری و تلاش برای سود دهی کیش ایر آغاز شده و گام های موثری در این زمینه برداشته شده است. در طول هشت ماه گذشته ظرفیت مسافری و ناوگان کیش ایر توسعه و رشد دو برابری داشته و یک فروند ایرباس A321، یک فوکر F100 و دو فروند بوئینگ MD که زمین گیر بودند به ناوگان فعال این شرکت بازگشته است.این روند بر درآمد زایی کیش ایر اثر مطلوبی خواهد داشت.

با ورود کیش ایر به بورس نخستین گام ورود صنعت هوایی به بازار سرمایه و بورس برداشته خواهد شد و خرسندیم که این پیشگامی از کیش ایر آغاز شده است

سازمان منطقه آزاد کیش با نگاه و مداخله گردی در عرصه و صنعت توریسم و گردشگری  به دنبال خدمات رسانی و ارائه سرویس شایسته به گردشگران و مسافرین داخلی و خارجی است تا بتواند با ارتقا و کنترل کیفی کیش ایر در آینده نزدیک شاهد بازگشت این شرکت به روزهای اوج صنعت هوایی و پرواز درخشان آن بر فراز کیش و سراسر کشور باشیم"

منبع : کیش نیوز 

نظرات کاربران (0 نظر)