پیگیری خرید

پاراسل کیش : تا 70 درصد تخفیف بلیط پاراسل کیش

جشنواره پاراسل کیش با تخفیفات ویژه، چتر پاراسل ورزشی مهیج و هیجان انگیز می باشد که با رفتن به جزیره ی زیبای کیش باید حتما آن را امتحان کنید.

پاراسل کیش

قیمت و تخفیف پاراسل کیش

محدوده ی قیمت:  300،000تومان 

280000 تومان

تخفیف بیشتری می خواهید؟

کد تخفیف ویژه پاراسل کیش ، برای دریافت لطفا تماس حاصل نمایید.

 021-72806 


 1. اطلاعات چتر پاراسل کیش
 2. پاراسل چیست؟
 3. بلیط و رزرو پاراسل کیش
 4. قیمت پاراسل کیش
 5. چه افرادی می توانند سوار چتر پاراسل شوند؟
 6. ایمنی در چتر پاراسل
 7. کلوپ های ارائه دهنده چتر پاراسل کیش
 8. آدرس پاراسل کیش ، پاراسل کیش کجاست؟

بروز شده در تاریخ 1398/11/05


 

قوانین پاراسل در کلوپ دریایی مارینا 

اطلاعات تکمیلی برای هر کلوپ ارائه دهنده پاراسل در بروزرسانی بعدی قرار خواهد گرفت.

 • زمان مراجعه جهت استفاده از چتر پاراسل کیش در پیک کاری مثل عید ساعات 10:00 تا 12:00 و 12:00 تا 14:00 و 14:00 تا 16:00 می باشد و روزهای عادی در دو سانس ساعت 12:00 تا 14:00 و 14:00 تا  16:00 بعد از ظهر می باشد که هر دو سلیقه مشتری را پوشش میدهد، اول افرادی که می خواهند در طول روز از پاراسل استفاده کنند و دوم افرادی که دوست دارند آفتاب بخوابد و گرمای هوا کمتر شود و سپس از پاراسل استفاده کنند.
 • مدت پرواز با چتر پاراسل از زمان بلند شدن 6 دقیقه میباشد. این زمان با کرنومتر اندازه گیری و با گوپرو (دوربین فیلم برداری ورزشی) فیلمبرداری می شود تا هیچ ابهامی برای مشتریان به وجود نیاید.
 • هر بلیط تنها برای 1 نفر میباشد.
 • ماکسیموم حالت طول پرواز 80 متر و ارتفاع چتر پاراسل از سطح دریا حدود 150 متر میباشد.
 • در کلوپ مارینا تعداد افرادی که به طور هم زمان می توانند از پاراسل استفاده نمایند به تصمیم ناخدا بستگی دارد این تصمیم با توجه به موارد ایمنی، وزن افراد، وزش باد و همچنین نوع چتری که ناخدا انتخاب می کند متفاوت است.
 • در کلوپ مارینا با توجه به وجود اسکله مرجان استفاده کنندگان از روی اسکله سوار بر قایق می شوند و با قایق به وسط دریا برده خواهند شد تا از چتر پاراسل استفاده نمایند و در طول این مسیر به هیچ وجه خیس نخواهند شد. اما در دیگر کلوپ ها به دلیل نبودن اسکله فرد ممکن است در زمان سوار شدن به قایق تا زانو خیس شود.
 • کل ظرفیت قایق 15 نفر می باشد و با توجه به شرایط جوی زمان کل برای استفاده از تفریح پاراسل بین 1 ساعت تا 1 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
 • از افرادی که به صورت همراه به داخل دریا برده می شوند و نمیخواهد از پاراسل استفاده کند فقط هزینه بیمه دریافت می شود. (در زمان پیک کاری اجازه بردن همراه داده نمی شود)

پاراسل چیست؟

یکی از تفریحات هیجانی و مفرحی که در جزیره زیبای کیش میتوانید تجربه کنید، پاراسل کیش است. این تفریح نوعی چتر بازی است که سوار بر آن شده و به وسیله طنابی که پاراسل و قایق موتوری را متصل میکند، کشیده می شوید و  به پرواز در می آیید.

پاراسل کیش

زمانی که سوار بر پاراسل هستید و به جزیره کیش نگاه میکنید آرامش خاصی را حس می کنید و زیبایی های جزیره کیش برای شما دو چندان میشود. پاراسل های کیش در انواع رنگ ها و انواع طرح ها وجود دارد و با به صلاح دید ناخدا قایق افراد به دسته های یک نفره، دونفره و سه نفره تقسیم می شوند. البته در نظر بگیرید که لذت تفریح پاراسل سواری در استفاده گروهی از آن است.

صرفا پاراسل یک تفریح آرامش بخش است و برای افرادی که فوبیای ارتفاع دارند مناسب است زیر این تفریح به آرامی از سطح دریا ارتفاع می گیرد به همین دلیل مغز نمی تواند فرمان ترس صادر کند.

پاراسل یا همان چتر سواری از تفریحات دریایی مهیج و لذت بخش در جزیره کیش است؛ به این صورت که شما سوار بر چتر پاراسل می شوید قایق مخصوص پاراسل شما را با سرعت توسط کابل های بلند و محکم می کشد تا از سطح دریا فاصله بگیرید. این ورزش تفریحی ارتفاع  150 متری انجام می شود. هنگام فرود حتی می توانید از مربیان بخواهید که با فاصله کمی اجازه بدهند با یک سقوط آزاد در آب دریا کمی آب تنی کنید و از این طرق لذت و هیجان را به اوج خود برسانید. توجه داشته باشید که نکات ایمنی به طور کامل رعایت می شود پس با خیال راحت می توانید از پرواز در آسمان آبی جزیره لذت ببرید.قطعا اوج هیجان و حس آرامش در آسمان یکی از بهترین لذت هایی است که در شما ایجاد می شود.

چتر پاراسل کیش

چه افرادی می توانند سوار چتر پاراسل بشوند؟

تمامی افراد میتوانند از پاراسل کیش استفاده کنند و لذت ببرند.استفاده کودکان از این تفریح بنا به صلاح دید ناخدا می باشد. برای مثال یک کودک 10 سال ظاهری درشت اندام و دیگری ریز اندام دارد و ناخدا با دیدن آن تصمیم می گیرد که آن کودک می تواند به همراه پدر و مادر از این تفریح استفاده کند یا خیر. این چترها از یک نفره وجود دارند تا سه نفره. پاراسل ها دارای رنگ بندی و طرح های خاصی می باشند. طرح های نظیر دزدان دریایی ، شخصیت های کارتونی و ... می باشد.

بلیط و رزرو پاراسل کیش

باید ابتدا قبل از تجربه کردن این تفریح اقدام به رزرو بلیط خود نمایید،

در صورت مراجعه مستقیم به یکی از کلوب ها به جهت رزرو بلیط ممکن است ظرفیت در آن روز پر شده باشد.

قیمت پاراسل کیش

شما می توانید قیمت و رزرو بلیط را مستقیما از وب سایت بدو کیش استعلام نمایید و سپس اقدام به رزرو نمایید.

بسته به میزان اوج گیری شما نرخ بلیط پاراسل نیز متفاوت می باشد.

برای رزرو تنها کافیست به لینک های زیر این مقاله مراجعه نمایید.

همچنین برای دریافت تخفیف پاراسل کیش می توانید با شماره تماس های داده شده از بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

رزرو انلاین پاراسل

ایمنی در چتر پاراسل

این ورزش 100 درصد ایمن و به دور از هر گونه خطری می باشد، مربیان درون قایق مراقب شما بوده و حتی در صورت سقوط به درون آب علاوه بر آن که جلیقه نجات به تن دارید به سرعت نیز شما را از آب بیرون می کشند. البته محدودیت های سنی برای این ورزش مهیج در نظر گرفته شده است.

نکاتی که در مورد پاراسل کیش باید بدانید:  

 • پاراسل در کیش برای بانوان و آقایان، هم به صورت همزمان روی یک چتر و هم به صورت انفرادی قابل استفاده است و هیچگونه منعی ندارد.
 • پاراسل ها قابلیت سوار شدن یک تا سه نفر را دارند اما افراد سنگین وزن باید تنها سوار شوند.
 • امکان استفاده از این چتر ها برای کودکان وجود ندارد، مگر اینکه همراه والدین‌شان باشند. کودک باید به سنی رسیده باشد که با قفل کردن محافظ، تهدیدی برای ایمنی او وجود نداشته باشد. همچنین زنان باردار و آنهایی که بیماری قلبی دارند مجاز به پاراسل‌ سواری نیستند.
 • هنگام خرید بلیط، یک جلیقه و کلاه ایمنی به شما داده می‌شود.
 • حتما قبل از تصمیم به انجام این تفریح، آب‌ و هوا را بررسی کنید. در مواقعی که هوا طوفانی است به دلایل خطرات احتمالی امکان استفاده از پاراسل وجود نخواهد داشت.

برخی از کلوپ های ارائه دهنده پاراسل کیش

 1. کلوپ دریایی اسکوبا
 2. کلوپ دریایی آکواریوس
 3. کلوپ دریایی باراکودا
 4. کلوپ دریایی سی من
 5. کلوپ دریایی شاهد
 6. کلوپ دریایی کشتی یونانی
 7. کلوپ دریایی مارینا
 8. کلوپ دریایی ناتیلوس
 9. کلوپ نگین دریایی خلیج فارس

آدرس پاراسل کیش ، پاراسل کیش کجاست؟

​​​​​پاراسل کیش در چهار ساحل وجود دارد :

پاراسل ساحل اسکله تفریحی کیش، پاراسل ساحل مرجان کیش، پاراسل ساحل سیمرغ کیش و پاراسل ساحل دامون کیش
توجه داشته باشید که کلوپ های این سواحل از نظر امکانات و خدمات، تفاوتی ندارند.

 1. کلوب دریایی اسکوبا : پارک ساحلی مرجان- پشت مجتمع دیدنیها
 2. کلوپ دریایی آکواریوس : بلوار حریره، جنب برج‌های ساحلی پرشین
 3. کلوپ دریایی باراکودا کیش : پارک ساحلی مرجان
 4. کلوپ دریایی سی من کیش : دامون ساحلی
 5. کلوپ دریایی شاهد کیش : مجتمع تفریحات دریایی
 6. کلوپ دریایی کشتی یونانی کیش : انتهای بلوار اندیشه , پشت مسجد امیر
 7. کلوپ دریایی مارینا کیش : پارک ساحلی مرجان، پشت مجتمع دیدنیها
 8. کلوپ دریایی ناتیلوس کیش : پشت مجموعه مارینا پارک هتل، حوضچه تابان
 9. کلوپ نگین دریایی خلیج فارس کیش : بلوار اندیشه، پشت مسجد امیر، مرکز تفریحات دریایی

نظرات کاربران (0 نظر)