پیگیری خرید

باغ پرندگان

0 (0 رای)

در محوطه داخلی پارک دلفین ، باغ پرندگان با تنوع 57 گونه جانوری وجود دارد که شامل گونه های پليكان، شترمرغ، طوطي ماكائو، انواع گوناگون لك لك، توكان، توركو، قو، پنگوئن آفريقايي و گونه‌هاي نادري چون تمساح پوزه كوتاه می باشد و جز خاص ترین مناطق نگهداری حیوانات در ایران به شمار می رود . این پرندگان از سرتاسر دنیا ، از امریکای جنوبی تا استرلیا و از شرق اسیا تا افریقا جمع اوری شده اند.

باغ پرندگان کیش در سال 1380 با مساحت 3 هزار هکتار شروع به کار کرده است که دو قسمت جداگانه از پرندگان نگهداری میکنند. در بخش اول که مسیری سر سبز و زیبا دارد پرندگان د قفس نگهداری میشوند و روی قفس های آنها  اطلاعات کاملی در مورد نوع تغذیه ، زیستگاه و ویژگی های هر پرند نوشته شده است.

بخش دوم که مساحتی حدود 2 هزار هکتاری دارد این بخش در فضایی باز برای پرواز آزادانه پرندگان واقع شده است و پرندگان زیادی را در حال پرواز در این بخش خواهید دید . پرواز انواع پرندگان زیبایی وصف نشدنی در این بخش فراهم کرده است.

از سوپرایز های ویژه ای که باغ پرندگان کیش برای بازدید کنندگان دارد ، پنگوئن های پا سیاه هستند که واقعا جزو با نمک ترین و دیدنی ترین پرندگان موجود در این باغ هستند و ممکن است برای دیدن آنها وقت زیادی صرف شود.

امتیاز باغ پرندگان (0)

قیمت
0 از 10
خوشرویی کارکنان
0 از 10
دسترسی به نقاط مهم
0 از 10
تمیزی مجموعه
0 از 10

نظرات کاربران (0 نظر)