پیگیری خرید

کارتینگ

0 (0 رای)

نخستین پیست کارتینگ در ایران و یکی از بزرگترین پیست های کارتینگ در خاورمیانه پیست کارتینگ کیش می باشد که 800 متر طول دارد و موتورهاى چهار چرخ ATV و ماشين هاى كنترل از راه دور در مجموعه قرار دارند. حداقل سن برای استفاده از این تفریح 10 سال و حداقل قد لازم 140 سانتی متر میباشد . برای شرکت کنندگان زیر 16 سال هم حضور والدین الزامی می باشد.

کارتینگ تفریحی می باشد که توسط کشور آمریکا شکل گرفت. تفریح یا ورزش کارتینگ، پایه اتومبیل رانی می باشد و شما با انجام این تفریح می توانید هیجانی لذت بخش را تجربه کنید. پس اگر طرفدار هیجان هستید، حتما این تفریح مهیج را امتحان کنید.

چرخ خودرو های کارتینگ بیرون از بدنه قرار گرفته و اصطلاحا به آن ها چرخ باز می گویند. این خودرو ها کارت نامیده شده و دارای فرمان کوچک، صندلی کوچک و چرخ هایی کوچک می باشند. به همین دلیل این ورزش کارتینگ نام گرفت. در بالاترین سرعت و بدترین حالت این ماشین ها فقط ممکن است از مسیر منحرف شوند و یا به دور خود بچرخند، اما واژگون نمی شوند. ماشین های کارت به صورت تک سرنشین طراحی و ساخته می شوند. اما نمونه های دو نفره ای هم برای آموزش رانندگی در پیست موجود می باشد. پیست های کودکان هم معمولا به صورت دو نفره می باشد.

کارتینگ جزیره کیش

 

کارتینگ جزیره کیش

این پیست کارتینگ در سال 1378 به عنوان اولین و بزرگ ترین پیست کارتینگ در ایران افتتاح شد. طول این پیست 800 متر با عرض 7 متر به صورت رو باز می باشد و به عنوان بزرگ ترین کارتینگ ایران و حتی خاورمیانه فعالیت می کند و امکانات موجود در آن حرفه ای می باشد. زمانگیر کامپیوتری و خودرو های کارت با کیفیت و حرفه ای از جمله امکانات خوب این مجموعه می باشد. همچنین این پیست مجهز به ماشین های کنترل از راه دور می باشد و حتی به عنوان اولین میزبان مسابقات کارتینگ قهرمانی کشور فعالیت کرده است.

کارتینگ جزیره کیش

 

قوانین و نکات لازم برای استفاده از کارتینگ

  1. سن افراد برای استفاده از کارتینگ، حداقل 10 سال می باشد.
  2. قد افراد باید حداقل 140 سانتی متر باشد.
  3. افرادی که زیر 16 سال سن دارند، حضور والدین الزامی است.
  4. حتما باید مدارک شناسایی معتبر به همراه داشته باشید.
  5. کارتینگ برای عموم خانم ها و آقایان قابل استفاده و آزاد می باشد.
  6. بهتر است از لباس های ورزشی مناسب و راحت استفاده شود.
  7. به دلیل اینکه محلی برای نگهداری کودکان در این پیست وجود ندارد، بهتر است از آوردن آن ها خودداری کنید.
  8. این ورزش برای کسانی دارای وزن زیاد یا قد بسیار بلند هستند، قابل استفاده نمی باشند.
  9. دوربین های نصب شده در بخش های مختلف پیست در لحظاتی خاص و حساس از شما عکس می گیرد، شما می توانید با پرداخت هزینه ای کم آن را بخرید تا این لحظات به یاد ماندنی را ثبت کنید.

امتیاز کارتینگ (0)

قیمت
0 از 10
خوشرویی کارکنان
0 از 10
دسترسی به نقاط مهم
0 از 10
تمیزی مجموعه
0 از 10

نظرات کاربران (0 نظر)