پیگیری خرید

دوچرخه سواری

0 (0 رای)

يكي از طولاني ترين و زيباترين مسيرهاي دوچرخه سواري كشور در جزيره كيش قرار دارد.

سرتاسر اين مسير 51 كيلومتري كاملا مستقل از مسيرهاي اتومبيل رو بوده و بخش اصلي آن به موازات جاده جهان، در حاشيه نوار ساحلي احداث شده است.

حركت با دوچرخه در مسير ويژه، اين امكان را به گردشگران مي دهد كه با سرعت كم و در سكوت اين چشم اندازهاي طبيعي را تماشا كنند.

مسیر دوچرخه در کیش :

 

مسیر روی نقشه

 

در ايستگاه‌هاي ويژه به علاقمندان دوچرخه كرايه مي‌دهند. اين ايستگاه‌ها در بخش‌هاي مختلف جزيره مانند اسکله تفريحي و جنب بازار مرجان وجود دارد و به وسيله بخش خصوصي اداره مي شود. طبيعت بكر جزيره در بخش هاي جنوبي و غربي جزيره با چشم اندازهاي زيبايي از دريا، سواحل، بوستان ها، نخلستان ها و پوشش گياهي در دسترس همگان است.

برای اجاره دوچرخه در جزیره کیش مکان هایی برای مسافران در نظر گرفته شده که به راحتی می توانند با ارائه مدارک دوچرخه مورد نظر خود را کرایه کنند . دوچرخه ها هم برای تک سر نشین و هم برای دو نفر به اجاره داده می شوند.

قیمت اجاره دوچرخه در جزیره کیش :

برای اجاره دوچرخه در جزیره کیش کافی است یک کارت شناسائی معتبر به همراه داشته باشید. برای هر ساعت در اختیار داشتن دوچرخه در جزیره مبلغ 8000 تومان پرداخت خواهید کرد. می توانید با دوچرخه دور تا دور جزیره کیش رکاب بزنید و از طبیعت بکر و جذاب جزیره دیدن کنید.

کل مسیر دوچرخه سواری کیش 75 کیلومتر می باشد که شما بسته به مکان هایی مورد علاقه ی خود یک مسیر را انتخاب کنید. در کنار دوچرخه شما می توانید اسکوتر یا موتور برقی هم اجاره کنید و از لحظات خوش تور کیش لذت ببرید.

 

دورچرخه کیش

 

امتیاز دوچرخه سواری (0)

قیمت
0 از 10
خوشرویی کارکنان
0 از 10
دسترسی به نقاط مهم
0 از 10
تمیزی مجموعه
0 از 10

نظرات کاربران (0 نظر)