پیگیری خرید

پارک دلفین ها

0 (8 رای)
پکیج پارک دلفین کیش شامل باغ پرندگان، کلاسیک شو و دلفین شو می باشد. متنوع ترین پستانداران دریایی ازجمله دلفین، شیر دریایی شمالی، شیر دریایی جنوبی، گربه دریایی شمالی، گراز دریایی، پنگوئن و … در بزرگترین دلفیناریوم خاورمیانه، پارک دلفین های کیش جمع آوری شده اند. در این مجموعه بیش از ۲۱ پستاندار دریایی در استخرهای به حجم ۱۸۰۰۰ متر مکعب آب دریا نگهداری می شوند و مهیج ترین نمایش هایی که در دنیا بی نظیر است به اجرا در می آورند. گفتنی است در طی هفت سال گذشته از بدو ورود این حیوانات از اقصی نقاط دنیا مربیان جوان ایرانی در این مجموعه تعلیمات لازم را آموزش دیده اند و به فعالیت خود مشغولند.گفته میشود تعدادی از این دلفینها با یک پرواز چارتر اختصاصی از آکواریوم های بزرگ از کشور ژاپن به ایران آورده شده اند . فضای سبز پارک دلفینهای کیش شامل بیش از یکصد گونه گیاهی از جمله هزاران درخت نخل، بنجامین‌هاى بسیار بزرگ، درختان لور (انجیر معابد)، اوکالیپتوس، آکاسیا، مورد، کهور، گل ختمى، شیشه شور، تکوما، سیاه نوفیلد، کند کارپوس، جونیا پروس و بیش از ۲۵ گونه کاکتوس و سایر گیاهان است که با توجه به وضعیت اقلیمی جزیره کیش و مرجانی بودن خاک آن در نوع خود بی‌نظیر است. درخت نخل در این پارک کاشته و مجموعه هایی از کاکتوس های استثنایی گردآوری شده است. در دلفیناریوم و باغ پرندگان این مجموعه زیباترین حیوانات نادر نگهداری می شوند . جنگل بارانهای مصنوعی، کوه آتشفشان، دنیای ارکیده، باغ پروانه ها و رستوران های منحصر به فرد در دست ساخت و طراحی می باشد . بازدیدکنندگان در مجموعه توسط اتوبوس قطاری به پارک پرندگان و سپس به دلفیناریوم کیش هدایت می‌شوند. هر بلیط مختص یک نفر می باشد و ساعات کاری مجموعه از سایت 15:30 تا 20 می باشد. برای کودکان بین 2 تا 4 سال بلیط 64 هزار و برای کودکان زیر دو سال رایگان هست.

امتیاز پارک دلفین ها (0)

قیمت
0 از 10
خوشرویی کارکنان
0 از 10
دسترسی به نقاط مهم
0 از 10
تمیزی مجموعه
0 از 10

نظرات کاربران (2 نظر)

افشین نجفی
امتیاز 5
با عرض سلام واحترام به شما بارک دلفین تو جزیره کیش نظیر ندارد.جادارد از مدیر بارک دلفین و همه کارکنان اقا و خانم و مربیان دلفین ها کمال تشکر کنم که لحظات شادی را برای من فراهم نمودن.ایستگاه عکس یادگاری با برنده گان .دیدن تمساح ها.غذا دادن فلامینگو ها.دیدن برنامه زیبا کلاسیک شو.آکواریم. دیدن دلفین ها و شیر دریایی ها.خلاصه کلی اوقات خوش هرچی بگویم که کم گفتم باید مردم شریف ایران بروند و از نزدیک ببیند.تا من بگویم این تجربه من بود.مدیر و کارکنان بارک دلفین خیلی خیلی خوش اخلاق هستن.و به مهمانان بارک دلفین با جون دل خدمت می کنند.ضمنا بنده خریدار حراج نقاشی بارک دلفین بودم.جای مردم ایران خالی.نمی دونید.چقدر لحظه خرید تابلو نقاشی دلفین برای من زیبا بود.کل سالن هیجان بود.و دلفین نقاش آمد به طرف من گل رز را به من هدیه داد.وقتی مربی آن گفت برو بده افشین.خیلی خیلی خوش گذشت.جای شماها خالی.باتشکر احترام به شما افشین نجفی استان اصفهان
مهشید
امتیاز 5
با سلام و احترام پارک دلفینها جای خوب و سرگرم کننده ای هست. مطمئنا بهتون خیلی خوش می گذره. حتما قبلش استراحت کافی داشته باشید چون همراه با پیاده روی هست.