پیگیری خرید

قلعه وحشت

0 (3 رای)

پیشنهاد می کنیم حتما ویدیو قلعه وحشت را از بخش بالای سایت مشاهده نمایید.

اولین کلبه وحشت در ایران ، قلعه وحشت کیش می باشد که یک مکان پرهیجان و جذاب برای کسانی است که به دنبال تجربه های جدید همراه با ترس می باشند . در این کلبه استرس و وحشت را با تمام وجود احساس خواهید کرد . شما در کلبه وحشت نقش اصلی یک فیلم ترسناک خواهید داشت . البته لیدر به عنوان کارگردان همراه شما به داخل کلبه میاید و تا انتهای راه همراه شما خواهد بود . این سناریو به صورت سانس فول اکشن برای افراد شجاع، سانس متوسط، و کم اکشن برای زیر ۱۴ سال اجرا می گردد .

در ابتدای ورود به این قلعه مرموز با فضای تاریکی روبرو خواهید شد ممکن است تعدادی از افراد در همان ابتدای ورود انصراف دهند. بعد از ورود به قلعه لیدر تمام توضیحات لازم ، بایدها  و نباید ها را به شما خواهد گفت سپس باید به مسیر پیچ در پیج تاریک ادامه دهید و در ادامه مسیر اتفاقاتی رخ میدهد که بسیار هیجان انگیز است در انتهای مسیر مراقب اره برقی باشید که ممکن است از ترس برخورد با آن مسیر را اشتباهی بروید و کار را سخت تر کنید. قلعه وحشت کیش در مقایسه با دیگر تفریحات جزیره کیش قیمت مناسب تری دارد طوری که برای رفتن به این قلعه صف های طولانی تشکیل میدهند.
اگر علاقه مند به تفریحات هیجان انگیز و ترسناک هستید ازاین قلعه وحشت دیدن کنید.

امتیاز قلعه وحشت (0)

قیمت
0 از 10
خوشرویی کارکنان
0 از 10
دسترسی به نقاط مهم
0 از 10
تمیزی مجموعه
0 از 10

نظرات کاربران (1 نظر)

ناشناس
امتیاز 2
خوب برای من که زیاد وحشتناک نبود البته نظر شخصی منه بیشتر از دست این موجودات داخل تونل خندیدیم بعد تازه انتظار دارند بترسی اگه بخندی بهشون بر می خوره البته خیلی‌ها رفتن و ترسیدن